REKLAMA

RZESZÓW. Są oferty na projekt parkingu wielopoziomowego przy Podpromiu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Urząd Miasta otrzymał oferty dotyczące stworzenia projektu parkingu wielopoziomowego przy hali Podpromie w Rzeszowie. Ratusz zamierza wydać na ten cel 600 tysięcy złotych.

20181013_085817-01
Foto: Kacper Ciuba / archiwum Rzeszów24.pl

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowań przedprojektowych i kompleksowej dokumentacjiprojektowej robót budowlanych inwestycji polegającej na budowie garażu wielopoziomowego, przy ulicy Podpromie w Rzeszowie, w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa parkingu wielopoziomowego”. Najtańszą ofertę zaproponowała firma “Lodrom” z Krakowa (370 tysiecy złotych), a najwyższą Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem rónież z Krakowa (1,79 miliona złotych).

Oferty:

– Lodrom sp. z o.o. Kraków – 370 000,00 zł,
– Probud Firma Projektowo-Budowlana Szczecin – 738 000,00 zł,
– Architektoniczne Biuro Projektów AB-Projekt sp. z o.o. Tychy – 1 131 600,00 zł,
– Artinex Warszawa – 1 537 000,00 zł,
– Studium sp. z o.o. sp. k. Warszawa – 1 674 398,00 zł,
– Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Łęgprzem sp. z o.o. Kraków – 1 790 0000,00 zł.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowań przedprojektowych i kompleksowej dokumentacji projektowej robót budowlanych inwestycji polegającej na budowie garażu wielopoziomowego przy ul. Podpromie w Rzeszowie, w ramach zadania budżetowego pn.: „Budowa parkingu wielopoziomowego,” w tym: wykonanie wszelkich niezbędnych usług, opracowań i prac przedprojektowych, opracowanie koncepcji wrazz wizualizacją, opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie wszelkich niezbędnych dla potrzebprojektowych opinii, warunków, zgłoszeń, pozwoleń.

Przedmiotem zamówienia jest także sporządzenie wniosków o wydanie warunków i decyzji, w tym: wniosku o wydanie decyzji o środowiskowychuwarunkowaniach, o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu (w rozumieniu przepisówustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym), o udzielenie pozwolenia wodnoprawnego oraz oudzielenie pozwolenia na budowę a także zgłoszeń nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę.

Zgodnie z koncepcją, parking ma być zbudowany z czterech poziomów i będzie posiadał ponad 1000 miejsc: I poziom – 296 miejsc, II poziom – 279 miejsc, III poziom – 315 miejsc, czwarty poziom – 173 miejsca.

Źródło: BIP Miasta Rzeszowa

20-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-sa-oferty-na-projekt-parkingu-wielopoziomowego-przy-podpromiu-729-00r2kc