REKLAMA

RZESZÓW: Rzucał nożem w samochody i groził przechodniom

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który dzisiaj przy ulicy Asnyka uszkodził samochód rzucając w niego przedmiotem przypominającym nóż.

Okazało się, że zatrzymany uszkodził również inny pojazd, a wcześniej groził dwóm osobom oraz zakłócał porządek w autobusach komunikacji miejskiej.

Policjantów o zdarzeniu zawiadomiła pokrzywdzona. Około godz. 10.30, gdy jechała ulicą Asnyka jej samochód uszkodził nieznany mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że przebiegając przez jezdnię rzucił w jej samochód przedmiotem przypominającym nóż, rozbijając przednią szybę. Kilka minut wcześniej, również przy ulicy Asnyka, najprawdopodobniej ten sam mężczyzna nożem uszkodził karoserię innego samochodu.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego o te czyny mężczyzny. Około godz. 13 zatrzymali go w jego mieszkaniu. Policjanci ustalili, że 20-latek prawdopodobnie groził jeszcze nożem dwóm osobą w okolicach urzędu wojewódzkiego. Podobnie zachowywał się w autobusach komunikacji miejskiej linii nr 19 i 13. Policjanci wyjaśniają okoliczności i powody jego zachowania.

Policjanci poszukują osób jadących dzisiaj o godzinie 7:06 autobusem MPK lini 19 z przystanku przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej, na wysokości sklepu Carrerfour, w stronę centrum miasta. Pasażerowie autobusu będący świadkami zachowania mężczyzny lub będący pokrzywdzeni jego zachowaniem proszeni są o zgłaszanie się do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13 lub kontakt z nim telefoniczny pod nr telefonu (17) 858 3310 lub 997.

policja2
Zdjecie: archiwum KMP

18-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-rzucal-nozem-w-samochody-i-grozil-przechodniom