REKLAMA

RZESZÓW. Rusza karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury organizuje karnawałowy cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, czyli osiem sobotnich zabaw tanecznych, które będą organizowane w terminie od 4 stycznia do 22 lutego 2020 roku. Imprezy odbędą się w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, a ich organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

Zdjęcie - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 2

Foto: RDK / materiały nadesłane

Tegoroczny cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów rozpocznie karnawałowa seria imprez tanecznych. Kontynuacja znanej i lubianej inicjatywy to znakomita okazja do dalszej zabawy przy największych przebojach muzycznych z dawnych lat.

Nadchodzące Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno: 4, 11, 18 i 25 stycznia oraz 1, 8, 15 i 22 lutego 2020 roku w auli Zespołu Szkół Mechanicznych przy ulicy Hetmańskiej 45a w Rzeszowie.

Wstęp na zabawy jest bezpłatny, a rozpoczęcie każdej z edycji zaplanowane jest na godzinę 16:00. Imprezy będą mieć charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

Organizatorem zabaw jest niezmiennie Rzeszowski Dom Kultury. Więcej informacji na temat imprez można uzyskać pod numerem telefonu: 17 748 39 50 oraz na stronie internetowej: www.rdk.rzeszow.pl.

Zdjęcie - Potańcówka Miejska dla Seniorów (fot. RDK) - 1

Źródło: RDK / materiały nadesłane

03-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-rusza-karnawalowy-cykl-potancowek-miejskich-dla-seniorow-9284-00r2kc