REKLAMA

RZESZÓW: Rozkład jazdy komunikacji miejskiej w okresie świątecznym

Rzeszowski ZTM poinformował o rozkładach jazdy autobusów komunikacji miejskiej w okresie świątecznym. Komunikat dotyczy terminu: od 24 grudnia 2018 r. do 1 stycznia 2019 r.

6_1_4

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

ZTM poinformował, że w dniach: 24, 272831 grudnia, autobusy komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w dniu roboczym pozaszkolnym  czyli bez kursów z oznakowaniem „s” – kursuje w dni nauki szkolnej.

W dniu 29 grudnia autobusy pojadą normalnie, czyli według sobotniego rozkładu jazdy. W dniach 2526 grudnia oraz 1 stycznia, komunikacja będzie realizowana na podstawie świątecznego rozkładu jazdy.

Ponadto 25, 26 grudnia 2018 r. oraz 1 stycznia na linii 53 obsługującej lotnisko w Jasionce zostaną zrealizowane dodatkowe kursy, jak dla dnia świątecznego, jaki nie przypada w niedzielę.

Dodatkowo w dniu 24 grudnia niemal wszystkie autobusy wykonają ostatnie kursy około godziny 18:00. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło: ZTM Rzeszów

21-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.