REKLAMA

RZESZÓW. Rowerowe Kino Plenerowe finałem Piątkowej Strefy Relaksu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich fanów kolarstwa i nie tylko na kolejną odsłonę Rowerowego Kina Plenerowego, które będzie stanowiło finał Piątkowej Strefy Relaksu. Wydarzenie odbędzie się w piątek 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój. Dla uczestników przygotowany został bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

Przechwytywanie_125

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

Tegoroczne Rowerowe Kino Plenerowe jest częścią Piątkowej Strefy Relaksu, czyli nowej inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanej w ramach letniej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”.

To doskonała okazja na organizację wycieczki rowerowej, której zwieńczeniem będzie pyszna lemoniada oraz bezpłatny seans filmu „Pewnego razu… w Hollywood”.

 

„Pewnego razu… w Hollywood” to amerykański komediodramat z 2019 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film był zdobywcą trzech Złotych Globów oraz dwóch statuetek Oscara, a jego fabuła skupia się na tytułowym Hollywood końca lat 60-tych XX wieku oraz morderstwach grupy Charlesa Mansona. W rolach głównych wystąpiła światowa plejada gwiazd kina: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino oraz Kurt Russell.

Foto - Pewnego razu... w Hollywood (fot. Sony Pictures) - 1

Foto: Sony Pictures / materiały prasowe

 

Rowerowe Kino Plenerowe, czyli wielki finał Piątkowej Strefy Relaksu Rzeszowskiego Domu Kultury odbędzie się już w ten piątek 6 sierpnia 2021 roku o godzinie 21:00 na placu zielonym przed Rzeszowskim Domem Kultury filia Country przy ul. Herbowej 3. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja uczestników odbywać będzie się na miejscu.

Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

 

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury / materiały nadesłane

 

04-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-rowerowe-kino-plenerowe-finalem-piatkowej-strefy-relaksu-1016-00r2kc