REKLAMA

RZESZÓW: Rower miejski Blinkee znaleziony w Wisłoku! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W środę na Facebooku “Rzeszowski Rower Miejski blinkee.city” umieszczono zdjęcia, które przedstawiają miejski jednoślad wydobyty z Wisłoka. Właściciele firmy są tym faktem zbulwersowani.

Wandale pojawili się w Rzeszowie – czytamy na Facebooku “Rzeszowski Rower Miejski blinkee.city”.

Jeden z naszych rowerów znaleźliśmy “zaparkowany” w Wisłoku. Sprawcom mówimy zdecydowane nie i mamy nadzieję, że tego typu akty wandalizmu nie będą już miały miejsca w przyszłości – dodają administratorzy strony.

Wcześniej jedna z miejskich hulajnóg leżała na środku drogi rowerowej, a inna była zdekompletowana. Takie informacje przesyłali mieszkańcy miasta na jednej z rzeszowskich grup na Facebooku.

Platforma służąca do wypożyczania jednośladów pojawiła się w Rzeszowie od 1 maja. Do użytkowników trafiło łącznie 80 rowerów czwartej generacji (działających z aplikacją), 20 skuterów i 50 hulajnóg elektrycznych. Ostatni z wymienionych środków lokomocji jest w Rzeszowie nowością.

Mieszkańcy mogą korzystać z jednośladów, aktywując je w aplikacji Blinkee.City. Jest ona dostępna za darmo na telefony z systemem Android i iOS (w Sklepie Google Play oraz w App Store).

29-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-rower-miejski-blinkee-znaleziony-w-wisloku-foto-4108-00r2kc