REKLAMA

Rzeszów rośnie w siłę. Loteria dla nowo zameldowanych

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 2013 roku do Rzeszowa przeprowadziło się prawie 25 tysięcy osób. Nowi mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w specjalnej loterii i wygrać cenne nagrody.

b

foto: archiwum rzeszow24.pl

Dane statystyczne mówią jasno: Rzeszów coraz bardziej się zaludnia. Jedno z lepiej rozwijających się miast w Polsce przyciąga mieszkańców mniejszych miejscowości i zatrzymuje… studentów.

Od 2013 roku liczba mieszkańców stolicy Podkarpacia wzrosła o prawie 25 tysięcy. Miasto innowacji zamieszkuje obecnie 187 629 zameldowanych osób. Ta liczba z pewnością będzie szła w górę. Wliczając osoby niezameldowane, w Rzeszowie żyje około 200 tysięcy ludzi.

Dla tych, którzy wprowadzili się do Rzeszowa w 2013 roku, lub później, zorganizowano loterię “Zamelduj się w Rzeszowie”. Do losowania nagród stanęło około 1000 osób. Dziewięć osób znalazło się w gronie szczęśliwców.

Większość rzeszowian pozytywnie ocenia warunki życia w stolicy Podkarpacia. Według ankiety przeprowadzonej przez UR, aż 82% twierdzi, że w Rzeszowie mieszka im się dobrze.

(az)

14-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-rosnie-w-sile-loteria-dla-nowo-zameldowanych