REKLAMA

RZESZÓW. Proponował spotkanie towarzyskie 14-latce. Zatrzymała go policja

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który za pośrednictwem mediów społecznościowych, proponował 14-latce spotkanie towarzyskie. W środę miało dojść do umówionego spotkania. Podejrzany nie zorientował się, że za dziewczynkę podawała się dorosła internautka. Na miejscu spotkania czekali na niego policjanci.

pix

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

O propozycji obcowania płciowego oraz poddania się innej czynności seksualnej składanej za pośrednictwem jednego z portali społecznościowej policjanci zostali zawiadomieni przez internautkę.

Kobieta początkiem czerwca, podając się za osobę poniżej 15 roku życia, odpowiedziała na ogłoszenie towarzyskie. Nawiązał z nią korespondencję nieznany mężczyzna. Mimo że internautka informowała, że jest osobą bardzo młodą, 14-letnią, mężczyzna zaczął składać jej propozycje seksualne i namawiał na spotkanie.

Po kilkunastodniowej korespondencji umówili się. Do spotkania miało dojść w środę na bulwarach w Rzeszowie. Jednak na spotkanie kobieta przyszła razem z zawiadomionymi wcześniej funkcjonariuszami.

Zatrzymano 31-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Policjanci zabezpieczyli jego telefony, które zostaną poddane analizie przez biegłych.

Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut usiłowania doprowadzenia do innych czynności seksualnych z małoletnią, składając propozycje za pośrednictwem sieci internetowej. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

KMP Rzeszów

 

25-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-proponowal-spotkanie-towarzyskie-14-latce-zatrzymala-go-policja-4485-00r2kc