REKLAMA

RZESZÓW: Pożar domu i wypadek wozu strażackiego! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek na ulicy Krakowskiej doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Jeden z jadących na akcję gaśniczą wozów strażackich, podczas wykonywania manewru skręcania, przewrócił się na bok. W wyniku wypadku jeden strażak został poszkodowany.

11_3

Foto: Krystian Wołos / Podkarpacie998

W piątek około godziny 15:00 strażacy otrzymali informację, że na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie płonie domostwo. Na ulicy Króla Augusta jeden z jadących na akcję gaśniczą wozów strażackich przewrócił się.

W wyniku wypadku jeden strażak wymagał interwencji lekarza. Nie poniósł on poważnych obrażeń. Po udzieleniu pomocy mężczyźnie, służby przystąpiły do podnoszenia przewróconego pojazdu. Wóz strażacki udało się postawić na koła około godziny 19:00

Akcja gaśnicza na ulicy Krakowskiej trwała około pięciu godzin. Podczas wybuchu pożaru w budynku nie było ludzi, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Spłonęło poddasze i elewacja domu.

 

 

Zdjęcia w galerii: Krystian Wołos / Podkarpacie998


02-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pozar-domu-i-wypadek-wozu-strazackiego-zdjecia-8111-00r2kc