REKLAMA

RZESZÓW. Potrącenie kierującego hulajnogą elektryczną

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w czwartek wieczorem, na skrzyżowaniu al. Kopisto z al. Rejtana w Rzeszowie. Kierujący seatem potrącił poruszającego się przejazdem dla rowerów kierującego hulajnogą. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

0000

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19:30 na skrzyżowaniu al. Kopisto z al. Rejtana w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący seatem, 28-letni mieszkaniec Rzeszowa, skręcając z al. Kopisto w al. Rejtana na przejeździe dla rowerów, potrącił kierującego hulajnogą.

 

Poszkodowany 35-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał drogą dla rowerów, od ul. Krzyżanowskiego w kierunku al. Kopisto. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na  miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Od 20 maja br., obowiązują nowe uregulowania dotyczące zasad korzystania z hulajnóg elektrycznych, urządzeń transportu osobistego, urządzeń wspomagających ruch oraz zasad korzystania z tych urządzeń w ruchu drogowym.

 

Źródło: KMP Rzeszów

22-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-potracenie-kierujacego-hulajnoga-elektryczna-2945-00r2kc