REKLAMA

RZESZÓW. Poszukiwany dwoma listami gończymi 39-latek trafił za kratki! Był zaskoczony widokiem funkcjonariuszy policji

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu na Baranówce zatrzymali 39-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od ponad trzech lat. Wpadł w ręce policjantów w jednym z mieszkań w Rzeszowie. 39-latek trafił do zakładu karnego.

W środę wieczorem 13 września 2023 r. , policjanci z komisariatu na Baranówce uzyskali informacje, że w jednym z mieszkań na ul. Rycerskiej, przebywa poszukiwany 39-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres.

Mężczyzna, był poszukiwany dwoma listami gończymi i od ponad trzech lat ukrywał się przed organami ścigania. Ma na swoim koncie m.in. kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz podrabianie dokumentów. Łącznie ma do odbycia karę 18 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec powiatu sanockiego był również poszukiwany przez rzeszowską prokuraturę do ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

39-latek był zaskoczony widokiem policjantów. W chwili zatrzymania był kompletnie pijany. Badanie wykazało 3,36 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, skąd po wytrzeźwieniu trafił do zakładu karnego.

źródło: KMP Rzeszów

zdjęcie:KMP Rzeszów

17-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)