REKLAMA

RZESZÓW: Poszukiwani wpadli przez brak maseczek!

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali wczoraj rzeszowscy policjanci. Poszukiwani wpadli w jednej z rzeszowskich galerii handlowych, gdzie policjanci kontrolowali przestrzeganie obowiązku zakrywaniu ust i nosa, a mężczyźni nie stosowali się do niego. Okazało się, że są poszukiwani.

303-233913

Wczoraj około godz. 11.30, podczas kontroli przestrzeganie obowiązku zakrywaniu ust i nosa w jednej z rzeszowskich galerii, policjanci zauważyli dwóch mężczyzn bez maseczek ochronnych. Policjanci podjęli interwencje i wylegitymowali ich. Podczas legitymowania jeden z mężczyzn podał nieprawidłowe dane osobowe oraz próbował uciec. Ostatecznie policjanci ustalili, że są to 33-latek mieszkający w woj. mazowieckim i 39-letni mieszkaniec Lublina.

Po sprawdzeniu okazało się, że obaj są poszukiwani. 33-latek poszukiwany był na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Lublinie w celu odbycia kary zastępczej pozbawienia wolności lub wpłacenie grzywny. 39-latka poszukiwał Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku z karą pozbawienia wolności.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, 39-latek został doprowadzony do zakładu karnego. Przy młodszym policjanci znaleźli niewielka ilość marihuany. 33-latek w obecności policjantów wpłacił grzywnę, został jednak zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia okoliczności posiadania narkotyków.

źródło: KMP Rzeszów


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Duda zawetował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji ”Nie chcę kolejnych sporów” tvPolska

28-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-poszukiwani-wpadli-przez-brak-maseczek-5103