REKLAMA

RZESZÓW: Poszukiwani świadkowie potrącenia chłopca

Policjanci poszukują świadków oraz osób mogących mieć wiedzę na temat okoliczności zdarzenia drogowego. 12 października na ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie został potrącony chłopiec. Sprawczyni wypadku odjechała.

policja_1_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia drogowego doszło w piątek 12 października 2018 roku, około godziny 13:10 w Rzeszowie na ulicy Jagiellońskiej. Kierująca nieustalonym pojazdem, jadąca od ul. Langiewicza w kierunku ul. Lisa-Kuli potrąciła na oznakowanym przejściu dla pieszych chłopca. Następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Wszystkie osoby, mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Referatem ds Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, który znajduje się na ul. Jagiellońskiej 11 w pokoju nr 7. Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30. Informacji można również udzielić telefonicznie pod numerem: 17 858 3453.

Źródło: Podkarpacka Policja

07-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-poszukiwani-swiadkowie-potracenia-chlopca-4594