REKLAMA

Polska 2050 i Konrad Fijołek sprzątali nad Wisłokiem (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wolontariusze ze stowarzyszenia Polska 2050 sprzątali lewy brzeg Wisłoka. W ekospacerze, w roli wolontariusza, brał też udział kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek.

2_35

Stowarzyszenie Szymona Hołowni Polska 2050 w ponad 100 powiatach Polski zorganizowało ekospacery. Na Podkarpaciu odbyły się one na terenie powiatów: krośnieńskiego, dębickiego, przemyskiego, rzeszowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. Akcja była zorganizowana z okazji pierwszego dnia wiosny i Święta Lasu.

W Rzeszowie Polska 2050 sprzątała lewy brzeg Wisłoka za mostem Lwowskim na odcinku około 300 metrów. Zebrano kilkanaście worków plastiku i szkła.

Zaproszenie do udziału w akcji Stowarzyszenia Polska 2050  przyjął i aktywnie dołączył kandydat na prezydenta miasta Rzeszowa Konrad Fijołek. Dlatego też poza sprzątaniem, była to okazja do wymiany opinii, pomysłów poprawy jakości życia w Rzeszowie – podają podkarpackie struktury Polska 2050.

Media o całej akcji zostały poinformowane po jej zakończeniu.

1_66

3_33

Źródło, zdjęcia: Polska 2050 – Podkarpacie

21-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-polska-2050-i-konrad-fijolek-sprzatali-nad-wislokiem-zdjecia-1365-00r2kc