REKLAMA

RZESZÓW: Policja zatrzymała mężczyznę za posiadanie narkotyków

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów nadzoruje śledztwo przeciwko Damianowi S. podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany, mefedronu oraz tabletek MDMA/ekstazy. Grozi mu od roku do 10 lat więzienia.

s4_przewozil_ponad_10_kg_narkotykow_1558620519_21467

Foto: pixabay.com

Mężczyzna został zatrzymany 17 czerwca w Rzeszowie, w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Podczas przeszukania funkcjonariusze policji znaleźli przy nim zwiniętą kartkę papieru z zawartością suszu roślinnego koloru brunatno – zielonego. W miejscu zamieszkania mężczyzny i w użytkowanych przez niego pomieszczeniach gospodarczych bloku, w którym mieszka, ujawniono susz brunatno – zielony, substancję krystaliczną koloru jasno brązowego i tabletki z emblematami korony oraz dwie wagi elektroniczne i młynek.

Po przebadaniu ujawnionych substancji okazało się, że mężczyzna posiadał marihuanę w łącznej ilości 36,3 grama, mefedron w ilości 90 gramów i 23 tabletki MDMA/ekstazy.

18 czerwca zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, gdzie ogłoszono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Mężczyzna przyznał się do stawianego zarzutu, odmówił jednak składania wyjaśnień.

Prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji z obowiązkiem stawiennictwa trzy razy w tygodniu w Komisariacie II Policji w Rzeszowie oraz zakaz opuszczania kraju połączony z zakazem wydania paszportu.

Zarzucony mężczyźnie czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności od jednego roku do lat 10.

Źródło: rzeszow.po.gov.pl

23-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline