REKLAMA

RZESZÓW. Policja wciąż poszukuje zaginionego Mariusza Michalika!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy nadal poszukują zaginionego Mariusza Michalika. Mężczyzna w styczniu wyszedł z mieszkania przy ulicy Grabskiego i od tamtej pory nikt go nie widział. Mężczyzna nie nawiązał też z nikim kontaktu. Policjanci proszą osoby, które wieczorem 5 stycznia, w dniu zaginięcia 25-latka, były lub przechodziły w rejonie ulicy Grabskiego o kontakt. Być może mają informacje, które pomogą w odnalezieniu mężczyzny.

303-219050
Foto: KMP w Rzeszowie

25-letni Mariusz Michalik zaginął we wtorek, 5 stycznia 2021 roku. Jak ustalili policjanci, tego dnia wieczorem mężczyzna wyszedł z mieszkania przy ulicy Grabskiego. Od tamtej pory nikt go nie widział, a zaginiony z nikim nie nawiązał kontaktu. Zaginięcie 25-latka zgłosiła rodzina w Komendzie Powiatowej Policji w Staszowie, w miejscu zamieszkania. Ponieważ jednak do zaginięcia doszło w Rzeszowie, poszukiwania przejęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Policjanci sprawdzili miejsca, gdzie ewentualnie mógł trafić 25-latek, tj. szpitale, noclegownie, izbę wytrzeźwień. Funkcjonariusze sprawdzili dworce i przystanki autobusowe. Jednocześnie kilkukrotnie przeszukano teren w pobliżu ulicy Grabskiego i Kwiatkowskiego. Policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzili również akweny wodne w tym rejonie. Zalew na Wisłoku, kąpielisko Żwirownia i mniejsze zbiorniki zostały sprawdzone z wykorzystaniem sonaru.

303-219052
Foto: KMP w Rzeszowie

Komunikat o zaginięciu mężczyzny wraz z jego wizerunkiem za pośrednictwem mediów podano do publicznej wiadomości. Mimo zaangażowania kilkudziesięciu policjantów strażaków, znajomych i rodziny zaginionego, 25-latka nie udało się odnaleźć. Policjanci sprawdzili również zapisy monitoringów, na razie również bezskutecznie.

Prowadzący poszukiwania funkcjonariusze apelują do osób, które 5 stycznia wieczorem lub w nocy z 5 na 6 stycznia przebywały, przechodziły lub przejeżdżały w rejonie ul. Grabskiego, Kwiatkowskiego, kąpieliska Żwirownia lub zalewu na Wisłoku o kontakt. Być może któraś z tych osób ma informacje lub zauważyła coś, co może być istotne dla prowadzonych poszukiwań.

 

Bez nazwy-2_4

Foto: zaginiony Mariusz Michalik / materiały prywatne rodziny

Rysopis: wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. Na co dzień nosi okulary.

Informacje na temat zaginionego można zgłaszać, dzwoniąc bezpośrednio do rodziny, tel. 600 956 749 lub kontaktując się funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

Źródło: red., KMP w Rzeszowie

01-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-policja-wciaz-poszukuje-25-letniego-mariusza-michalika-246-00r2kc