REKLAMA

RZESZÓW. Policja patroluje bulwary. Z drona i na koniach (FOTO, WIDEO)

|

RZESZÓW. Policja patroluje bulwary. Z drona i na koniach (FOTO, WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci apelują do mieszkańców, aby pozostali w domach, zadbali o zdrowie i życie swoje i najbliższych. W związku pandemią koronawirusa zaostrzyły się zasady dotyczące gromadzenia i przemieszczania się osób. W sobotę na rzeszowskich bulwarach porządku strzegą policyjne patrole konne, a sytuację z powietrza monitoruje dron.

303-206190

Foto: KMP Rzeszów

Chociaż wiosenna aura sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu, to niestety w związku z trwającą epidemią, jest to niemożliwe. Jedyną skuteczną walką z przeciwnikiem, z którym przyszło nam się zmierzyć, jest pozostanie w domach i unikanie kontaktów z innymi osobami. Mieszkańcy Podkarpacia stosują się do nowych zasad, jednak w dalszym ciągu nie brakuje i takich osób, które je lekceważą.

Podczas weekendu więcej policyjnych patroli będzie sprawdzało miejsca, gdzie najczęściej gromadzą się mieszkańcy naszego regionu, po to by spacerować, czy w sposób aktywny spędzać czas. W sobotę na rzeszowskich bulwarach porządku strzegą patrole konne, a sytuację z powietrza monitoruje policyjny dron.

Na ulicach miast i mniejszych miejscowości policjanci, wykorzystując nagłośnienie w radiowozach, w dalszym ciągu będą przypominać, aby w trosce o życie i zdrowie swoje i innych pozostać w domu.

Osoby, które będą lekceważyć przepisy, muszą liczyć się z konsekwencjami i wysokimi karami.

Źródło: KMP Rzeszów

04-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-policja-patroluje-bulwary-z-drona-i-na-koniach-foto-wideo-9790-00r2kc