REKLAMA

RZESZÓW: Policja odnalazła zaginionego 13-latka tuż po zgłoszeniu

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek policjanci z rzeszowskiej komendy poszukiwali zaginionego chłopca. 13-latek wyszedł z domu ze swoim kolegą i gdy przed północą nie wrócił, zaniepokojona matka powiadomiła policjantów. Podjęte poszukiwania doprowadziły do jego odnalezienia zanim jeszcze formalnie przyjęto zgłoszenie.

303-189432

Foto: Podkarpacka Policja

W poniedziałek przed północą dyżurny komendy został telefonicznie zawiadomiony o zaginięciu 13-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że chłopiec około godziny 21:00 wyszedł z domu razem ze swoim kolegą. Zaniepokojona matka, nie mogąc z nim nawiązać kontaktu, postanowiła zawiadomić policjantów.

W rozmowie ze zgłaszającą dyżurny ustalił rysopis chłopca, szczegóły dotyczące ubrania, a komunikat o zaginięciu przekazał patrolom będącym w służbie. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania, a w tym czasie matka miała zgłosić zawiadomienie o zaginięciu. Zanim to jednak nastąpiło, policjanci z wydziału wywiadowczo – interwencyjnego rzeszowskiej komendy odnaleźli chłopca. Odnaleziono go na ulicy Moniuszki już po kilkunastu minutach poszukiwań,

Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poszukiwany 13-latek. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę matki.

Źródło: podkarpacka Policja

25-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-policja-odnalazla-zaginionego-13-latka-tuz-po-zgloszeniu-4920-00r2kc