REKLAMA

RZESZÓW. Pobicie w klubie. Podejrzani zatrzymani!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W sobotę w nocy w jednym z rzeszowskich klubów wspólnie pobili innego uczestnika zabawy. Zawiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zatrzymali ich jeszcze w lokalu. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kajdanki-342851

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w jednym klubów. Na miejsce policjanci zostali wezwani przez pracownika ochrony. Pokrzywdzonemu 24-letniemu mieszkańcowi powiatu ropczycko-sędziszowskiego udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że na terenie lokalu doszło do nieporozumienia pomiędzy kilkoma mężczyznami. Następnie napastnicy przewrócili pokrzywdzonego na podłogę i go pobili.

W wytypowaniu podejrzanych pomógł monitoring. Zostali oni zatrzymani jeszcze w lokalu. Wszyscy to mieszkańcy Przemyśla, w wieku: 24, 21, 20 i 19 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Prowadzący sprawę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście przedstawili im zarzut pobicia. Grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat. Trzech z podejrzanych przyznało się do winy i wyraziło chęć dobrowolnego poddania się karze.

Źródło: KMP Rzeszów

18-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pobicie-w-klubie-podejrzani-zatrzymani-3796-00r2kc