REKLAMA

RZESZÓW: Pijany rowerzysta potrącony na przejściu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku do którego doszło dzisiaj na ulicy Krakowskiej. Kierujący fordem jadąc w kierunku centrum miasta na oznakowany przejściu dla pieszych potrącił rowerzystę. Jak wstępnie ustalili policjanci rowerzysta przejeżdżający przez przejście dla pieszych, był pijany. W miejscu wypadku są utrudnienia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 9, na ul. Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Dębicką. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący Fordem Mondeo, 44-letni mieszkaniec Wałbrzycha jadąc ulicą Krakowską, w kierunku centrum miasta na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił rowerzystę. Rowerzysta, 63-letni mieszkaniec Rzeszowa, przejeżdżał przez przejście mimo, że nie ma tam przejazdu dla rowerów.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że rowerzysta jest pijany. Badanie wykazało u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie. Kierujący fordem był trzeźwy. Rowerzysta z obrażeniami został przewieziony do szpitala.


Źródło: KMP Rzeszów

22-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-rowerzysta-potracony-na-przejsciu-00e8mc