REKLAMA

RZESZÓW. Pijany 49-latek kopał samochody. Zatrzymał go policjant będący po służbie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia samochodu, do którego doszło w niedzielę 3 stycznia w nocy, na parkingu przy ulicy Krakowskiej. Mężczyznę kopiącego samochody zauważył ze swojego mieszkania policjant. Mimo, że był po służbie, zatrzymał 49-letniego mieszkańca Rzeszowa i przekazał policyjnemu patrolowi.

303-218183_1

Foto: archiwum KMP Rzeszów

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na parkingu przy ulicy Krakowskiej mężczyzna kopie w zaparkowane tam samochody. Na miejscu okazało się, że agresora zatrzymał mieszkający w pobliżu policjant, który na co dzień pełni służbę w komisariacie na Baranówce. Mimo, że był po służbie, widząc zachowanie mężczyzny, podjął interwencję. Obezwładnił mężczyznę, zatrzymał i powiadomił dyżurnego. Po przyjedzie patrolu przekazał go funkcjonariuszom.

49-letni mieszkaniec Rzeszowa był nietrzeźwy i agresywny. Policjanci doprowadzili go do izby wytrzeźwień. Badanie wykazało u niego ponad 2,3 promila.

Policjanci ustalili, że mężczyzna poważnie uszkodził jeden z zaparkowanych samochodów. Jego właściciel  złożył wniosek o ściganie i wyceniając straty na 1,5 tysiąca złotych. Postępowanie w kierunku uszkodzenia mienia prowadzą teraz policjanci z miejscowego komisariatu.

Źródło: KMP Rzeszów

08-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-49-latek-kopal-samochody-zatrzymal-go-policjant-bedacy-po-sluzbie-7664-00r2kc