REKLAMA

RZESZÓW. Pijany 42-latek spowodował kolizję i uciekł

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji, do której doszło w środę w Rzeszowie. Kierujący seatem cofając zderzył się z kierującą oplem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak kierowca seata porzucił auto i uciekł. Okazało się, że był pijany.

303-182096_1

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w środę 23 grudnia przed godziną 11:00 na ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie. Na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że kierujący seatem nie zachował ostrożności i cofając zdarzył się z oplem, za kierownicą którego siedziała 49-letnia kobieta. Po zdarzeniu kierowca seata porzucił samochód i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

Prowadzący czynności na miejscu policjanci drogówki ustalili i następnie zatrzymali kierującego seatem 42-letniego mieszkańca Rzeszowa. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila. Oprócz tego, kierował samochodem pomimo cofniętych uprawnień.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodziny. Teraz sprawą zajmą się policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym. 42-latkowi grozi odpowiedzialność m. in. za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji.

Źródło: KMP Rzeszów

24-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-42-latek-spowodowal-kolizje-i-uciekl-8460-00r2kc