REKLAMA

RZESZÓW: Pijany 34-latek uszkodził zaparkowane auto

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który uszkodził zaparkowany samochód. Badanie alkomatem wykazało, że 34-latek miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

303-191530

Foto: Podkarpacka Policja

We wtorek około godziny 17:00 dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony, że na ulicy Mickiewicza doszło do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu. Zgłaszający był świadkiem zdarzenia i poszedł za sprawcą uszkodzenia. Skierowany na miejsce policyjny patrol z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zatrzymał podejrzewanego na Placu Wolności.

34-letni mieszkaniec Rzeszowa uszkodził samochód, wyrywając tylną listwę klapy bagażnika. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2,8 promila.

Policjanci potwierdzili, że doszło do uszkodzenia samochodu i pojechali z zatrzymanym do izby wytrzeźwień, gdzie 34-latek spędził noc z wtorku na środę. Po wytrzeźwieniu zajęli się nim policjanci z komisariatu w Śródmieściu. Grozi mu teraz odpowiedzialność za zniszczenie mienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

24-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-34-latek-uszkodzil-zaparkowane-auto-1264-00r2kc