REKLAMA

RZESZÓW: Pijany 26-latek niszczył auta. Zatrzymał go policjant po służbie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do policyjnego aresztu trafił 26-latek, który niszczył samochody. Sprawcę zatrzymał będący po służbie policjant. 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

303-189059

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na osiedlu Nowe Miasto. Policjanci zostali zawiadomieni o mężczyźnie, który miał kopać w samochody na parkingu. Na miejscu funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn. Okazało się, że jednym z nich był mieszkający w pobliżu funkcjonariusz z komendy wojewódzkiej. Okazało się, że policjant, będąc w mieszkaniu, usłyszał hałas dobiegający z parkingu, wyszedł na balkon i zauważył młodego mężczyznę uderzającego w tylną szybę jednego z zaparkowanych samochodów. Usłyszał również odgłos wybijanej szyby, po czym mężczyzna zaczął oddalać się.

Wtedy zadzwonił na numer alarmowy. Wyszedł przed blok i zauważył odchodzącego mężczyznę, którego szybko zatrzymał i przytrzymał do przyjazdu policyjnego patrolu. Interweniujący funkcjonariusze przewieźli 26-letniego mieszkańca gminy Świlcza do policyjnego aresztu.

26-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ustaleniem okoliczności zdarzenia zajęli się policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Wartość rozbitej szyby to 2 tys. złotych. 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

 

19-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijany-26-latek-niszczyl-auta-zatrzymal-go-policjant-po-sluzbie-4199-00r2kc