REKLAMA

RZESZÓW: Pijana kobieta opiekowała się dzieckiem. Miała 2,3 promila alkoholu w organiźmie

RZESZÓW / ŚRÓDMIEŚCIE. Policjanci z komisariatu w Śródmieściu interweniowali wobec nietrzeźwej kobiety opiekującej się dzieckiem. Badanie alkomatem wykazało u niej prawie 2,3 promila. Kobiecie grozi teraz odpowiedzialność karana.

Wczoraj około godziny 11.30 policjanci zostali powiadomieni o kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się dzieckiem. Policjantów zawiadomili przechodnie. Zauważyli kobietę prowadzącą wózek, która przewróciła się. Gdy udzielali jej pomocy, poczuli od niej alkohol i wezwali Policję.

Funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta jest nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w jej organizmie. Pod jej opieka przebywała 1,5 roczna dziewczynka. Policjanci skontaktowali się z matką dziecka i poinformowali ją o incydencie. Ustalili również, że opiekę nad dzieckiem przejmie dziadek.

W sprawie przeprowadzone zostaną czynności wyjaśniające. Jeżeli swoim postępowaniem opiekunka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, grozi jej odpowiedzialność karna.

policja

05-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pijana-kobieta-opiekowala-sie-dzieckiem-miala-23-promila-alkoholu-w-organizmie