REKLAMA

RZESZÓW. Pijana 33-latka spowodowała wypadek w centrum Rzeszowa (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do jakiego doszło przed południem, na ul. Lisa Kuli w Rzeszowie. W zderzeniu czterech pojazdów dwie osoby zostały ranne.

303-266705

O zdarzeniu czterech pojazdów, dyżurny miejski został powiadomiony około południa. Na miejsce niezwłocznie skierował policyjne patrole rzeszowskiej drogówki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letnia kierująca audi, jadąc ul. Lisa -Kuli w kierunku Placu Śreniawitów, przed przejściem dla pieszych, na wysokości budynku NFZ, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzyła w bok bmw. Następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się jeszcze z dwoma innymi pojazdami.

W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. 18-letnia kierująca toyotą i 68-latka kierująca hyundaiem. Obie poszkodowane trafiły do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej audi. Okazało się, że była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3,2 promila alkoholu.

Dwa pasy ruchu w kierunku Placu Śreniawitów są całkowicie zablokowane. Policjanci wyznaczyli objazd przez skwer ks. Bala, gdzie ręcznie sterowali ruchem.

źródło: KMP Rzeszów

zdjęcia: KMP Rzeszów


21-06-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)