REKLAMA

RZESZÓW. Pędził ponad 118 km/h na wiadukcie Śląskim! Policyjne działania „Prędkość” (WIDEO)

|

RZESZÓW. Pędził ponad 118 km/h na wiadukcie Śląskim! Policyjne działania „Prędkość” (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kierowca forda focusa stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem. Mężczyzna pędził wiaduktem Śląskim w Rzeszowie – miał na liczniku ponad 118 km/h.

Przechwytywanie_51

Foto: Podkarpacka Policja

Nadmierna prędkość, brawura i przecenianie własnych umiejętności – to w dalszym ciągu główne przyczyny zdarzeń drogowych. W czwartek na terenie całego kraju funkcjonariusze prowadzili działania „Prędkość”. Ich celem było zmniejszenie ryzyka powstawania wypadków poprzez egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości.

Około godziny 19:00 policjanci wchodzący w skład rzeszowskiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej forda. Wideorejestrator nieoznakowanego bmw, zarejestrował na wiadukcie Śląskim w Rzeszowie niebezpieczną sytuację. Kierujący focusem jechał z prędkością 118 km/h. Mężczyzna przekroczył prędkość o ponad 68 km/h. Obywatel Kazachstanu stracił prawo jazdy na trzy miesiące i został ukarany mandatem.

Podczas czwartkowych działań, policjanci na Podkarpaciu zatrzymali 22 kierowców, którzy stracili prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Źródło: KWP Rzeszów

29-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-pedzil-ponad-118-kmh-na-wiadukcie-slaskim-policyjne-dzialania-predkosc-wideo-4205-00r2kc