REKLAMA

RZESZÓW: Osobówka uderzyła w ogrodzenie, w aucie jechały trzy pijane kobiety

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 19-letnia rzeszowianka, która kierowała renault. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę. Kierująca renaultem, na skrzyżowaniu ulic Zbyszewskiego i Kotuli, wjechała w ogrodzenie posesji. Okazało się, że kierująca oraz dwie pasażerki auta są nietrzeźwe.

W środę około godz. 11 policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu z udziałem najprawdopodobniej nietrzeźwej kierującej. Na miejscu funkcjonariusze zastali kierującą renaultem, która jechała wraz z dwiema pasażerkami.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kobiet. Okazało się, że kierująca, 19-letnia mieszkanka Rzeszowa, była pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2 promile alkoholu. Nietrzeźwe były również jej pasażerki, u których badanie wykazało odpowiednio 0,9 i 1,4 promila.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Kierująca renaultem jadąc ul. Kotuli, na wysokości z ul. Zbyszewskiego, skręciła nagle w prawo, straciła panowanie nad prowadzonym samochodem i uderzyła w ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, natomiast uszkodzeniu uległy ogrodzenie i samochód.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Foto: KMP Rzeszów

Foto: KMP Rzeszów

03-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-osobowka-uderzyla-w-ogrodzenie-w-aucie-jechaly-trzy-pijane-kobiety