REKLAMA

RZESZÓW. Opłatek Maltański. Do piątku zbiórka żywności dla potrzebujących

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do najbliższego piątku 13 listopada w supermarkecie Carrefour przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 14 w Rzeszowie można podzielić się swoimi zakupami z potrzebującymi mieszkańcami miasta i wspomóc osoby chore, samotne, starsze i niepełnosprawne.

sandwich-5549852_960_720
Foto: pixabay.com

Do 13 listopada można wesprzeć VI edycję Opłatka Maltańskiego pod hasłem „Poczuj moc pomagania!” – organizowanego przez rzeszowski Zakon Maltański. W supermarkecie Carrefour przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 14 zostały ustawione specjalne wózki, w których klienci mogą umieszczać zakupione w ramach akcji towary przeznaczone dla potrzebujących.

Wystarczy dołożyć małą cegiełkę, by sprawić wielką radość i wspomóc te osoby, które tej pomocy najbardziej potrzebują, zwłaszcza w tym trudnym okresie pandemii koronawirusa – mówi Maria Cieślikowska, rzecznik Carrefour Polska.

W tym roku zbiórka żywności zorganizowana jest w innej formie niż dotychczas. Wolontariusze Zakonu Maltańskiego nie są obecni stacjonarnie podczas trwania zbiórki, natomiast wcześniej przygotowali listy najpotrzebniejszych produktów, które później zostaną przekazane osobom potrzebującym. Cała akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dla wszystkich jej uczestników. Pomoc dla osób potrzebujących w trudnym czasie pandemii jest szczególnie ważna.

Warto podkreślić, że rzeszowski supermarket, jak i pozostałe sklepy Carrefour w mieście, od początku trwania pandemii, dostosowały się kompleksowo do wymogów sanitarnych, a wdrożone przez sieć rozwiązania, ułatwiają dokonywanie bezpiecznych zakupów – przekazuje rzecznik Carrefour Polska.

Źródło: infowire.pl / inf. prasowa

12-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-oplatek-maltanski-do-piatku-zbiorka-zywnosci-dla-potrzebujacych-7061-00r2kc