REKLAMA

Rzeszów: Okradł obywatelkę Indii. Szuka go policja

Policjanci z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela obywatelki Indii. Sprawca korzystając z nieuwagi pokrzywdzonej, ukradł pozostawiony przez nią portfel. Poniżej publikujemy wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu.

303-175878

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia w Rzeszowie, w lokalu przy ul. Grunwaldzkiej pomiędzy godziną 22:00 a 23:00. Pokrzywdzona pozostawiła portfel na ladzie baru. Nieznany mężczyzna, w wieku około 25 lat, korzystając z nieuwagi kobiety ukradł pozostawiony przez nią portfel. Pokrzywdzona straciła pieniądze w kwocie kilkuset złotych. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili wizerunek sprawcy, który publikujemy poniżej.

Policjanci proszą osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę o kontakt osobisty z prowadzącym postępowanie funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13 pokój nr 119, pod numerem telefonu 17 858 3664 albo z dyżurnym komendy miejskiej pod numerami 997 lub 112.

Źródło: Podkarpacka Policja

03-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.