REKLAMA

RZESZÓW. Od ŚRODY zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z zagrożeniem epidemicznym wprowadzonym na terenie kraju, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Od środy 18 marca część kursów w dni robocze będzie wykonywana według sobotniego rozkładu jazdy.

Przechwytywanie_62_1_1

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

W związku z prowadzonymi działaniami profilaktycznymi mającymi zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informujemy, że od 18 marca 2020 roku do odwołania autobusy linii 0A, 0B, 13, 17, 18, 19 i 34 w dni powszednie będą kursowały według sobotniego rozkładu jazdy.

Powyższe zmiany wprowadza się między innymi z powodu zamknięcia placówek oświatowych i kulturalnych oraz wielu innych instytucji w mieście. Ponadto ze względu na zawieszenie działalności portu lotniczego Rzeszów-Jasionka wstrzymane zostaje kursowanie linii 53 – informuje rzeszowski ZTM.

Autobusy na pozostałych liniach nadal kursować będą wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze w okresie ferii i wakacji szkolnych (nie będą realizowane kursy oznaczone literką „s – kursuje w dni nauki szkolnej)”.

Źródło: ZTM Rzeszów

17-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-od-srody-zmiany-w-rozkladach-jazdy-komunikacji-miejskiej-8954-00r2kc