REKLAMA

RZESZÓW: Obława na moście Zamkowym. Zatrzymano 35-latka podejrzanego o zranienie kobiety!

RZESZÓW, PRZEWORSK / PODKARPACIE. W niedzielę w rejonie mostu Zamkowego zatrzymano 35-letniego kierowcę. Okazało się, że był to mieszkaniec powiatu przeworskiego, który wcześniej w okolicy stacji PKP w Przeworsku miał zranić 37-letnią kobietę i uciec z miejsca zdarzenia. Policja ustaliła, że 35-latek był pijany.

1-225408

Foto: policja.pl

W niedzielę po godzinie 18:00 dyżurny przeworskiej policji został powiadomiony przez funkcjonariusza Straży Ochrony Kolei, że w rejonie stacji PKP w Przeworsku została zraniona kobieta. 37-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Rzeszowa. 35-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego zatrzymali na jednej z rzeszowskich ulic, funkcjonariusze KMP w Rzeszowie. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Podkarpacka Policja

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-oblawa-na-moscie-zamkowym-zatrzymano-35-latka-podejrzanego-o-zranienie-kobiety-9628-00r2kc