REKLAMA

RZESZÓW. Natalia Kawalec w finale The Voice Kids! (WIDEO)

|

RZESZÓW. Natalia Kawalec w finale The Voice Kids! (WIDEO)

Natalia Kawalec znalazła się w finale 3. edycji programu The Voice Kids. 15-latka na co dzień mieszka w Chicago, ale jej rodzina pochodzi z Rzeszowa. Młoda wokalistka nie ukrywa, że czuje się związana emocjonalnie z Rzeszowem.

Przechwytywanie_49

Foto: YouTube / kanał: The Voice Kids Poland

„Dziewczyna w kapeluszu”, bo tak Natalia Kawalec była rozpoznawana na początku programu, zachwyciła całą Polskę. Mimo, że przyjechała z daleka, polskość bije od niej na każdym kroku. Po jej występie trenerzy owacjami na stojąco podziękowali Natalii za występ.

Nastolatka jest już dzisiaj artystką, nie tylko wokalistką. Gra na pianinie, gitarze, ukulele, flecie poprzecznym. Sama komponuje i pisze teksty piosenek, a jedna z nich miała okazję wbić w fotel Dawida, Barona, Thomsona i Cleo. Zaniemówili i pozostali w bezruchu do końca piosenki z mokrymi oczami.

Natalia przeszła jak burza wszystkie etapy The Voice Kids. W najbliższą sobotę (22 lutego), o godzinie 20:05 zaprezentuje się jako finalistka tego programu. W sytuacji, kiedy Natalia dostałaby się do ścisłej trójki finałowej programu, będzie potrzebowała naszego wsparcia, gdyż wygrywa ta osoba, która zdobędzie najwięcej SMS-owych głosów.

Natalia Kawalec urodziła się w USA, ale jej cała rodzina pochodzi z Rzeszowa, tutaj żyją i mieszkają jej dziadkowie i przyjaciele. Pomimo tego, że urodziła się poza krajem, zachwyca wszystkich brzmieniem swojego języka polskiego. Mówi również płynnie po angielsku i hiszpańsku.

W ubiegłym roku została laureatką stypendium Wschodząca Gwiazda Polsko-Słowiańskiej Unii Kredytowej w Nowym Jorku. Na zaproszenie PSFCU zaśpiewała podczas polskiej Parady Pułaskiego na słynnej Fifth Avenue (główna ulica centrum nowojorskiego Manhattanu) dla ponad 200 tysięcy osób.

W dwóch pierwszych edycjach programu The Voice Kids wygrywały dziewczyny z Podkarpacia (Roksana Węgiel z Jasła i Ania Dąbrowska – uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie). Czy teraz będzie podobnie? Trzymamy kciuki za Natalię!

Źródło: UM Rzeszowa, YouTube

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-natalia-kawalec-w-finale-the-voice-kids-wideo-9447-00r2kc