REKLAMA

Rzeszów nagrodzony w programie “Samorząd, który wspiera MŚP”

Rzeszów, jako jedno z 10 miast, otrzymał nagrodę w programie “Samorząd, który wspiera MŚP”. Nagrodzone zostało stwarzanie dobrych warunków dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Rzeszowie.

20180710_130418-01

Foto: Kacper Ciuba / Archiwum Rzeszów24.pl

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach ogłoszono wyniki 8. edycji programu “Samorząd, który wspiera MŚP”. Wydarzenie miało miejsce w trakcie trwania Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Rzeszów otrzymał nagrodę jako jedno z 10 miast Polski.

Program skierowano do wojewódzkich, powiatowych i lokalnych jednostek samorządu terytorialnego. Celem jest promocja samorządów, które stwarzają dobre warunki do rozwoju średnich i małych przedsiębiorstw oraz wspierają jego rozwój. Nagroda wpływa na wizerunek urzędu oraz jest sygnałem, że podejmowane działania w zakresie małych i średnich przedsiębiorstw są wykonywane skutecznie.

W latach 2011-2017 odbyło się 7 edycji programu. W gronie dotychczasowych Laureatów znalazły się m.in. Wrocław, Gliwice, Bydgoszcz, Olesno, Dąbrowa Górnicza, Koszalin, Legnica, Czechowice-Dziedzice, Suwałki, Strzelce Opolskie, Zabrze, Oświęcim, Powiat Pszczyński, Brodnica, Pawłowice, czy Jasienica.

 

28-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)