REKLAMA

RZESZÓW: Motocykliści z regionu utopili marzannę i rozpoczęli nowy sezon! (FOTO, WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ponad dwa tysiące motocyklistów spotkało się w niedzielę na wiosennym zlocie miłośników jednośladów. Uczestnicy spotkania, topiąc marzannę – przywitali wiosnę. Można było również wziąć udział w specjalnie przygotowanych na tę okazję konkursach.

303-183789

Foto: Podkarpacka Policja

Ponad dwa tysiące miłośników jednośladów przyjechało do Rzeszowa, by przywitać wiosnę. Motocyklistom, którzy spotkali się w niedzielne przedpołudnie przy hali Podpromie, towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.

To już VIII edycja tej imprezy. Jej organizatorem jest Forum Podkarpackich Motocyklistów. Wydarzeniu towarzyszyły konkursy z nagrodami oraz strefa gastronomiczna. Wśród dwóch tysięcy motocykli, które zaparkowały na parkingu pod mostem Zamkowym, znalazł się też mobilny ambulans. Uczestnicy mogli także obejrzeć pokazy rolkarzy.

Nad bezpieczeństwem czuwali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie i Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Policjanci przypominali o zasadach bezpieczeństwa i rozdawali odblaski.

Punktem kulminacyjnym było topienie marzanny – symbolu zakończenia zimy i rozpoczęcia nowego sezonu motocyklowego.

Źródło: Forum Podkarpackich Motocyklistów, Podkarpacka Policja


14-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-motocyklisci-z-regionu-utopili-marzanne-i-rozpoczeli-nowy-sezon-foto-wideo-3297-00r2kc