REKLAMA

Mikołajkowe prezenty dla dzieci z onkohematologii od Collegium Humanum (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Koło Naukowe Wolontarium, działające przy rzeszowskiej filii Collegium Humanum, zorganizowało wielką zbiórkę prezentów mikołajkowych dla dzieci z Oddziału Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Prezenty trafią do nich w środę 9 grudnia.

3_29
Foto: materiały nadesłane

Mikołajki to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez maluchy świąt w roku. Dzień, w którym z ekscytacją i ciekawością zaglądają pod poduszkę w poszukiwaniu drobnych upominków. Co, jeśli to poduszka na szpitalnym łóżku?

Z myślą o małych, dzielnych pacjentach przebywających na Oddziale Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie Koło Naukowe Wolontarium, działające przy rzeszowskiej filii Collegium Humanum, przygotowało wielką zbiórkę prezentów Wszystko po to, by rozjaśnić szpitalną rzeczywistość, często naznaczoną brakiem rodziców, izolacją, czy smutkiem – mówi prof. dr hab. inż. Paweł Czarnecki, rektor Collegium Humanum.

Pod hasłem „PODARUJ UŚMIECH MALUCHOWI” powstały więc paczki, w których nie zabrakło zabawek, książeczek, naklejek, wesołych skarpetek i innych drobiazgów, które z pewnością wywołają uśmiech na buziach odważnych wojowników.

Przekazanie prezentów nastąpi 9 grudnia, a w związku z wyjątkową sytuacją epidemiczną, pakunki zostaną dostarczone pracownikowi oddziału, który zadba o rozdanie ich każdemu dziecku – wyjaśnia Izabela Kulaga, Pełnomocnik Rektora ds. Marketingu Collegium Humanum. – Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom i osobom, które bezinteresownie wsparły zbiórkę – dodała.

Źródło: materiały nadesłane


07-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-mikolajkowe-prezenty-dla-dzieci-z-onkohematologii-od-collegium-humanum-zdjecia-1280-00r2kc