REKLAMA

Rzeszów miastem Najbardziej Atrakcyjnym dla Biznesu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. ,,W stolicy województwa podkarpackiego wiele się dzieje, co widać choćby po infrastrukturze” – czytamy w miesięczniku Forbes, według którego to właśnie Rzeszów jest miastem najbardziej atrakcyjnym dla biznesu.  

Miesięcznik Forbes każdego roku publikuje zestawienie polskich miast Atrakcyjnych dla Biznesu. Miejsce w rankingu zależy od ilości zarejestrowanych spółek w danym roku podzielona przez 1 tysiąc mieszkańców.

W rankingu miesięcznika Rzeszów plasuje się na pierwszej pozycji z wynikiem 2,28. Na podium znajdują się także Gdynia z wynikiem 1,36 oraz Gliwice – 1,08. Jak pokazują liczby, przewaga jest znaczna.

Jak podaje Forbes najbardziej atrakcyjnymi miejscami dla inwestorów są okolice lotniska w Jasionce. Doceniony został także Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny oraz idea rozwoju zarówno miasta jak i województwa właśnie w kierunku lotnictwa.

rzeszow_02

źródło: Miesięcznik Forbes

09-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-miastem-najbardziej-atrakcyjnym-dla-biznesu