REKLAMA

RZESZÓW. Marcin Warchoł i Tadeusz Ferenc “posadzą” drzewa na bulwarach

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Marcin Warchoł zachęca mieszkańców do organizowanej przez siebie wiosennej akcji sadzenia drzew. W wydarzeniu weźmie też udział były prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc wraz z małżonką.

Bez nazwy-1_16

Foto: archiwum redakcji

20 marca br. o godzinie 12:00 Marcin Warchoł, który ogłosił swój start w wyborach na prezydenta Rzeszowa, pojawi się na rzeszowskich bulwarach, by rozdawać mieszkańcom sadzonki drzew. W akcji weźmie też udział były prezydent Tadeusz Ferenc z małżonką. Podczas akcji będą oni wspólnie zachęcać mieszkańców Rzeszowa do sadzenia drzew na swoich posesjach i balkonach.

Drzewa będzie można odebrać za darmo.

 

Chcę rozwijać Rzeszów, wprowadzać udogodnienia dla mieszkańców, takie jak np. ścieżki dla biegaczy, rowerzystów, ale też edukować i integrować. Akcja sadzenia w Rzeszowie, którą roboczo nazwaliśmy #Wspólne wiosenne sadzenie drzew w Rzeszowie ma właśnie taki charakter. Po pierwsze przybędzie w Rzeszowie zieleni. Po drugie będzie stanowić okazję do integracji lokalnej społeczności i spotkania ludzi nieobojętnych na przyrodę oraz krzewienia postaw ekologicznych – mówi Marcin Warchoł.

159133210_570863993829037_2670981597008313441_o

Źródło: Marcin Warchoł / Facebook

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.