REKLAMA

RZESZÓW. Majówkowe szczepienia. 2330 osób przyjęło dawkę J&J (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek 3 maja z promocyjnej akcji „Zaszczep się w Majówkę”, bez konieczności wcześniejszej rejestracji, skorzystało 1020 osób. W ciągu trzech dni swoją dawkę szczepionki Johnson&Johnson przyjęło łącznie 2330 chętnych. Na tym nie koniec. Akcja zostaje przedłużona.

01-1-1200x800

Wczoraj do Rzeszowa trafiło dodatkowe 1000 szczepionek. Dzięki temu możemy przedłużyć  akcję szczepień o kolejne dwa dni (4-5 maja) lub do momentu wykorzystania puli 1170 dawek preparatu – przekazuje Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie.

Wciąż na chętnych będzie czekać zespół przychodni LUXMED. Jednak w związku z powrotem urzędników do pracy, punkt szczepień zostanie zlokalizowany w siedzibie firmy przy ulicy Jabłońskiego 2/4 i będzie otwarty w godzinach od 8:00 do 18:00.

 

Szczepienia odbywać się będą na tych samych zasadach, jak w czasie weekendowej akcji. Oznacza to, że zaszczepić szczepionką firmy Johnson & Johnson mogą się osoby znajdujące się w uprawnionej grupie wiekowej, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie.

Od wtorku i środy do szczepień będą mogli przystąpić przedstawiciele kolejnych roczników:

  • 4 maja – 1988-1989,
  • 5 maja –1990-1991.

Jeżeli spełnia się powyższe warunki, wystarczy przyjść i zaczekać na swoją kolej – bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin, czy godzinę. Tak, jak w działających już punktach szczepień, również i w tym punkcie obecna będzie kadra medyczna, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami.

 

Liczba szczepionek jest ograniczona.

 

 

Źródło: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie
Zdjęcia: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

 


03-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.