REKLAMA

Kursy kultowego Jelcza z 1982 roku atrakcją 28. finału WOŚP w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 12 stycznia, podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ulicach Rzeszowa pojawi się kultowy Jelcz PR110U z 1982 roku. Autobus będzie kursował za darmo na Rynek, a w jego wnętrzu pasażerowie spotkają wolontariuszy z puszkami WOŚP.

W ramach rzeszowskiej edycji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po mieście będzie kursował specjalny autobus. Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego. Za przejazd wyznaczoną trasą w dniu finału WOŚP nie trzeba płacić. W autobusie pasażerowie spotkają wolontariuszy, którzy będą zbierać środki dla Orkiestry.

Kultowy Jelcz wykona sześć kursów o pełnych godzinach, począwszy od godziny 13:00. Jelcz wyruszy w trasę z ul. Słowackiego w pobliżu wejścia do trasy podziemnej. Dalej pojedzie ulicami: Słowackiego, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Powst. Warszawy, Hetmańska, Kilara, Szopena i powróci na Słowackiego. Kurs zajmie około 30 minut.

O 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pisaliśmy tutaj: LINK

 

05-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-kurs-kultowego-jelcza-z-1982-roku-atrakcja-28-finalu-wosp-2026-00r2kc