REKLAMA

RZESZÓW. Kto za Ferenca? Typowania bukmacherów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Po 18 latach Rzeszów będzie miał nowego prezydenta. Na liście kandydatów do zastąpienia Tadeusza Ferenca są m.in. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, a także Marcin Warchoł, Konrad Fijołek, czy Grzegorz Braun. Eksperci STS, polskiej firmy bukmacherskiej, oceniają szanse poszczególnych polityków.

Przechwytywanie_11_1_2

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił w środę rezygnację z zajmowanego od ponad 18 lat stanowiska prezydenta Rzeszowa. Na swojego następcę zaproponował wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, z którym wystąpił na wspólnej konferencji prasowej. Lista kandydatów do objęcia posady prezydenta stolicy Podkarpacia jest dłuższa.

Eksperci STS, jako faworyta wskazują Marcina Warchoła. Kurs na jego wygraną wynosi 1.30, co oznacza, że za każde postawione 100 złotych można wygrać 114,40 zł (po odliczeniu 12% podatku).

Na drugim miejscu znajduje się wojewoda Ewa Leniart (kurs 4.50), a podium zamyka wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fiołek (kurs 5:00).

Najmniejsze szanse bukmacherzy dają posłowi Konfederacji z okręgu rzeszowskiego – Grzegorzowi Braunowi (kurs 50.00).

81-letni Tadeusz Ferenc był prezydentem Rzeszowa od listopada 2002 roku. Czterokrotnie – poza elekcją w 2002 roku – wygrywał w pierwszej turze. Z wykształcenia jest ekonomistą.

Źródło: STS / materiały nadesłane

11-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-kto-za-ferenca-typowania-bukmacherow-6375-00r2kc