REKLAMA

RZESZÓW. Kradzież w markecie budowlanym! Sprawcy grozi więzienie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sklepową. W jednym z marketów budowlanych ukradł dalmierz laserowy o wartości ponad 550 złotych. Teraz za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

policja_7

Foto: policja.pl

Do kradzieży doszło pod koniec maja br. Nieznany sprawca ukradł z marketu budowlanego dalmierz laserowy o wartości 558 złotych. Zawiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli ustalanie tożsamości sprawcy.

Okazało się, że monitoring zarejestrował mężczyznę, który po kradzieży wsiadł do opla vivaro i odjechał spod sklepu. Kolejne informacje pozwoliły wytypować sprawcę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Kryminalni ustalili, że w poniedziałek mężczyzna może przebywać w Rzeszowie, w rejonie ulicy Paderewskiego i właśnie tam go zatrzymali.

Podczas przesłuchania w komisariacie na Nowym Mieście 34-latek przyznał się do czynu. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

11-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-kradziez-w-markecie-budowlanym-sprawcy-grozi-wiezienie-2086-00r2kc