REKLAMA

RZESZÓW: Kolejne alarmy bombowe w szkołach!

W aż ośmiu rzeszowskich szkołach ogłoszono we wtorek alarmy bombowe. Dotarły tam maile z informacjami o podłożeniu ładunków wybuchowych.

DyZGtxQXQAAAqN8

Foto: Podkarpacka Policja / zdjęcie poglądowe

We wtorek, w ośmiu rzeszowskich szkołach ogłoszono alarmy bombowe, a dwie z nich ewakuowano. Alarmy były fałszywe. Przeprowadzane egzaminy maturalne odbywają się normalnie.

Podobna sytuacja miała również miejsce w innych częściach regionu, między innymi w Łańcucie i w Krośnie. Szkoła w Błażowej została ewakuowana.

Rzeszowskie szkoły, w których ogłoszono alarm: Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół Spożywczych, 9 LO, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół ZDZ, Zespół Kształcenia Ustawicznego, Zespół Szkół Ogólnokształcących na Rejtana oraz Szkoła Żak.

Alarmy w naszym regionie nie są odosobnionymi przypadkami. W poniedziałek zgłoszenia na temat fałszywych wiadomości o podłożeniu ładunków wybuchowych docierały również do policjantów z innych części kraju.

 

07-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-kolejne-alarmy-bombowe-w-szkolach-6438-00r2kc