REKLAMA

RZESZÓW. Kino Zorza prosi o wsparcie, zachęca do zakupu voucherów-cegiełek

1 grudnia kino Zorza otworzy kasę i będzie prowadziło sprzedaż voucherów-cegiełek. Mają one pomóc w przetrwaniu kina w trakcie funkcjonowania obostrzeń dla kultury.

5e9b02eb5f051_o_large
Foto: materiały prasowe kina Zorza

Od lat kino Zorza jest kulturowym miejscem spotkań mieszkańców Rzeszowa i okolic. Odbywają się w nim premiery filmów artystycznych, czy komercyjnych z całego świata, różnorodne cykle filmowe, koncerty oraz transmisje oper i wystaw.

W połowie marca zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury – kino Zorza zostało zamknięte na trzy miesiące. Otwarto je 6 czerwca. 4 listopada, zgodnie z nowymi obostrzeniami dla kultury, kina ponownie zamknięto. Obecnie rząd zapowiada, że zamknięcie to potrwa do okresu świąt Bożego Narodzenia.

Nieco ochłonęliśmy po informacjach dotyczących dalszego zamknięcia kin, teatrów, filharmonii czy restauracji. To na pewno bardzo trudna dla wszystkich wiadomość… Ale jak wiecie, nie poddamy się tylko dzięki wam – pisze na Facebooku kino Zorza.

Od 1 grudnia Zorza postanowiła otworzyć kasę kina i prowadzić dalszą sprzedaż Voucherów wspierających kino Zorza.

Będziemy was zachęcać do ich zakupu, jako prezentu dla najbliższych osób na Mikołaja czy pod choinkę. Dla kina to ogromne wsparcie, no i mamy nadzieję, że również miła niespodzianka dla obdarowanej osoby. Przecież kiedyś znowu będzie normalnie – czytamy w komunikacie Zorzy.

Bezterminowe vouchery są dostępne online na stronie: www.wspieramy-kina.pl. Koszt pojedynczego vouchera, to 17 złotych. W przypadku chęci zakupu pięciu voucherów – cena wynosi 15 złotych za sztukę.

Nadal można przekazać kody zakupione online dla dzieci z Domu Dziecka, dla dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej “Tęczowy Domek” oraz dla rodzeństwa podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Każdy, kto chce to zrobić, może przesłać otrzymane kody na adres: katarzyna.kazanecka@kinozorza.pl.

Źródło: Kino Zorza / Facebook, kinozorza.pl

23-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-kino-zorza-prosi-o-wsparcie-zacheca-do-zakupu-voucherow-cegielek-4344-00r2kc