REKLAMA

Rzeszów jest Happy! Premiera teledysku w niedzielę (FILM)

RZESZÓW. W Rzeszowie powstał kolejny teledysk do piosenki Pharella Williamsa „Happy”. Tym razem młodzi i szczęśliwi rzeszowianie tańczą w różnych częściach miasta. W teledysku można zobaczyć m.in. Ogrody Bernardyńskie, kładkę, Rynek czy Pomnik Czynu Rewolucyjnego. W najbliższą niedzielę w kinie „Zorza” odbędzie się premiera teledysku. Dziś zapraszamy do zobaczenia trailera.

W Rzeszowie pierwszy teledysk do muzyki Pharella Williamsa powstał początkiem roku. Rzeszowianie nagrali go wtedy w Galerii Rzeszów. Teraz doczekaliśmy się drugiego teledysku.

Pomysłodawcami teledysku jest Urszula Kaczor oraz bracia Witek i Waldek Vandeurse. Rekrutacja osób do udziału w przedsięwzięciu rozpoczęła się przez facebooka. Zgłosiło się ponad 100 osób. Wszyscy wystąpili za darmo.

Rzeszów doczekał się 4 minutowego teledysku, którego premiera odbędzie się w najbliższą niedzielę od godz. 11 do 12 w kinie Zorza. Wejście jest darmowe. W poniedziałek klip będzie dostępny na stronie happyrzeszow.pl

 

 

02-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-jest-happy-premiera-teledysku-w-niedziele-film