REKLAMA

RZESZÓW: Groził, że popełni samobójstwo. Chciał skoczyć z 10-piętrowego bloku w Rzeszowie

Policyjni negocjatorzy nawiązali kontakt z człowiekiem, który dziś rano chodził po dachu 10-piętrowego bloku w Rzeszowie. Groził, że popełni samobójstwo. Negocjatorzy odwiedli go od tego zamiaru. Mężczyzna jest pod opieką lekarzy.

Dziś kwadrans przed godziną 7 do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zadzwoniła kobieta z informacją, że po dachu 10-piętrowego bloku przy ul. Pułaskiego chodzi człowiek.

Chwilę później policjanci weszli na dach bloku. Chodził po nim mężczyzna. Na widok policjantów krzyknął, by sobie poszli, bo skoczy z dachu. Policjanci wycofali się i poinformowali dyżurnego o konieczności wsparcia. Przez cały czas dyskretnie obserwowali człowieka.

Do działań wkroczył powołany alarmowo zespół policyjnych negocjatorów z psychologiem. Policjanci nawiązali kontakt z mężczyzną i skłonili go do zejścia z dachu. Człowiek trafił pod opiekę lekarzy. Ma 35 lat, jest bezdomny.

policja

21-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-grozil-ze-popelni-samobojstwo-chcial-skoczyc-z-10-pietrowego-bloku-w-rzeszowie