REKLAMA

RZESZÓW: “Gore gwiazda” – wieczór kolęd w ratuszu! (BEZPŁATNE ZAPROSZENIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę (29 grudnia) w rzeszowskim ratuszu odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego “Pueri Cantores Resovienses”. Bezpłatne zaproszenia można odbierać w siedzibie Estrady Rzeszowskiej.

era0923_39882615691_o

Foto: diecezja.rzeszow.pl

Boże Narodzenie to magiczny czas. Polskie kolędy i pastorałki śpiewane w tym okresie tworzą wyjątkowy nastrój. W wielu miejscach odbywają się uroczyste i piękne koncerty kolęd.

Rzeszowski Teatr Muzyczny zaprasza na wieczór kolęd “Gore gwiazda”. Podczas wieczoru usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w artystycznym wykonaniu katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego “Pueri Cantores Resovienses”. Chórem dyrygował będzie Marcin Florczak.

Koncert odbędzie się w niedzielę 29 grudnia w godzinach: 18:00-20:00. Bezpłatne zaproszenia na koncert można odebrać w Estradzie Rzeszowskiej przy ulicy Jagiellońskiej 24.

Źródło: resovienses.org

23-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-gore-gwiazda-wieczor-koled-w-ratuszu-bezplatne-zaproszenia-8948-00r2kc