REKLAMA

RZESZÓW. Funkcjonowanie ZTM: 31 marca – 10 kwietnia

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Zarząd Transportu Miejskiego apeluje do mieszkańców, by ze względu na wzrost zakażeń COVID-19, w pierwszej kolejności zgłaszali się zdalnie. Dla chcących opłacić mandat lub zakupić bilet będą czynne trzy Punkty Obsługi Podróżnego.

Solaris 18m - ON

Foto: UM Rzeszowa

W związku z odnotowanym w ostatnim czasie znacznym wzrostem liczby zachorowań na SARS-CoV-2 oraz mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, jak i pracowników zachęcamy Państwa do zdalnego kontaktu z tut. Zarządem w formie e-mailowej, telefonicznej oraz poprzez platformę ePUAP – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

 

Wszystkich Podróżnych chcących zakupić bilet bądź opłacić wezwanie do zapłaty opłaty dodatkowej (tzw. mandat za jazdę bez ważnego biletu) ZTM zaprasza do jednego z aktualnie otwartych POP-ów:

• ul. Lisa Kuli 20
– od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:30;
– w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 10:00 do 14:30;
– w niedziele i święta nieczynny;

• ul. Grottgera 22
– od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:30;
– w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 10:00 do 14:30;
– w niedziele i święta nieczynny;

• ul. Targowa 1 (wyłącznie w dniach 31.03 – 09.04.2021 r.)
– od poniedziałku do piątku od 7:00 do 14:30;
– w soboty, niedziele i święta nieczynny.

 

POP Galeria Nowy Świat i CH Plaza w dniach od 31 marca do 10 kwietnia br. będą nieczynne. POP przy ul. Towarnickiego 7 (Dworzec Lokalny – kasa) nieczynny do odwołania. Od 29 marca 2021 r. Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Trembeckiego 3 prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową biletów.

Z uwagi na przypadające 3 kwietnia br. święto wszystkie Punkty Obsługi Podróżnego będą w tym dniu nieczynne.

 

W trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i naszych pracowników prosimy o zachowanie szczególnych środków ostrożności oraz stosowanie się do informacji przekazywanych przez naszych pracowników. Prosimy o zachowanie przynajmniej 2 metrów odległości od siebie. W przypadku konieczności zakupu biletu w jednym z naszych Punktów Obsługi Podróżnego prosimy o dokonywanie płatności kartą płatniczą – podaje rzeszowski ZTM.

ZTM zachęca również do korzystania ze sklepu internetowego ebilet.erzeszow.pl (bilety okresowe, elektroniczna portmonetka), aplikacji mobilnych: GoPay, moBilet, SkyCash, (bilety jednoprzejazdowe), MPay (bilety jednoprzejazdowe, okresowe), strony zbiletem.pl (bilety jednoprzejazdowe, okresowe), biletomatów stacjonarnych i mobilnych (bilety jednoprzejazdowe, okresowe, elektroniczna portmonetka), kasowników (bilety jednoprzejazdowe).

 

Kursowanie autobusów w okresie świątecznym

– Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje Pasażerów, że w okresie Świąt Wielkanocnych (4 i 5 kwietnia br.) autobusy będą kursować wg rozkładów jazdy obowiązujących w niedziele i święta – czytamy w komunikacie rzeszowskiego ZTM.

 

Źródło: ZTM Rzeszów

31-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-funkcjonowanie-ztm-od-31-marca-do-10-kwietnia-1526-00r2kc