REKLAMA

RZESZÓW. Festiwal Kolorów w sobotę na bulwarach!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 7 sierpnia na rzeszowskich bulwarach odbędzie się festiwal kolorów.

intro_4

Foto: Bartosz Frydrych / archiwum Rzeszów24.pl

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty w górę barwnego pudru Kolory Holi, który nad głowami uczestników stworzy wielobarwną chmurę, kolorując wszystkich dookoła.

Po trwającej rok przerwie wracamy by kolorować i wywoływać UŚMIECHY na waszych twarzach. Tęsknimy za wami równie mocno, jak wy za nami, dlatego tak bardzo nie możemy się doczekać naszego kolorowego spotkania. Tego lata, już po raz ósmy ruszymy w trasę i odwiedzimy 14 polskich miast – mówią organizatorzy Festiwalu Kolorów

 

Festiwal Kolorów w Rzeszowie odbędzie się już 7 sierpnia na bulwarach nad Wisłokiem. Impreza startuje o godzinie 15:00. Ostatni wyrzut proszków holi o 20:00

Oprócz mocy kolorów i dobrej muzyki na miejscu czekać na Was będzie smaczna strefa StreetFoodu a także pyszne lody kuleczkowe od Mini Melts. Festiwal Kolorów to wydarzenie sprzyjające szaleństwu i radości, a także raj dla miłośników kolorowych i niepowtarzalnych zdjęć – informują, zachęcając do wzięcia udziału organizatorzy.

Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, pojawi się także wiele ciekawych atrakcji. Między innymi:

– gigantyczne balony,
– kolorowe okularki!,
– darmowe słodycze,
– bazooki CO2,
– konkursy z nagrodami,
– jedzenie z foodtracków.

Udostępnionych zostanie 11 różnych kolorów holi, m.in. żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, czy fioletowy.

 

Jak zawsze przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż “Kolory Holi” (możecie nabyć na www.koloryholi.pl). Kolory zapewniane przez nas są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania – dodaje Festiwal Kolorów.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Źródło: materiały prasowe organizatora

 

05-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)