REKLAMA

RZESZÓW. Felinus walczy o Zwierzakobusa dla bezdomnych kociaków! (WIDEO)

|

RZESZÓW. Felinus walczy o Zwierzakobusa dla bezdomnych kociaków! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowska Fundacja Felinus walczy o specjalny Zwierzakobus dla bezdomnych kociaków. Wesprzyj ten szczytny cel choćby złotówką! O zwycięstwie nie zdecyduje wpłacana kwota, a ilość darczyńców.

cat-4640598_1280

Foto: pixabay.com

Od 24 listopada do północy 23 grudnia 2020 roku walczymy o samochód dla bezdomnych kociaków z Rzeszowa – poinformowała nasz portal Matylda Foltyn z rzeszowskiej Fundacji Felinus.

Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus z Rzeszowa znalazła się w gronie 16 organizacji z całej Polski, które walczą o Zwierzakobusa, czyli o samochód przeznaczony do przewozu zwierząt.

Pięć organizacji, które wesprze największa liczba wpłacających osób, otrzyma tak bardzo potrzebne im auta. Organizatorem akcji jest portal ratujemyzwierzaki.pl.

 

Zwierzakobusy (pięć aut) otrzymają te organizacje, których skarbonka zostanie wsparta przez największą liczbę darczyńców. Liczy się zatem liczba wpłat, nie wysokość zebranej kwoty. Na stronie każdej zbiórki i skarbonki znajduje się liczba osób, która wsparła zbiórkę. I to ona będzie wskaźnikiem (wynik końcowy zostanie pomniejszony o powtarzające się maile), który zadecyduje o tym, kto otrzyma samochód.

 

POMÓŻ FELINEUSKOM WYGRAĆ ZWIERZAKOBUSA:

– wpłać dowolną darowiznę do Felineusowej skarbonki zwierzakobusowej na: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/felineus-zwierzakobus,

– udostępnij skarbonkę w swoich mediach społecznościowych,

– zaproś swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę do wsparcia Felineusów w akcji – liczy się liczba wpłacających, nie wysokość zebranych wpłat.

 

Wolontariusze rzeszowskiego Felinusa przygotowali specjalny materiał wideo na temat funkcjonowania fundacji. Można go obejrzeć nad artykułem oraz we wspomnianej wyżej zbiórce.

Bardzo dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, Domom Adopcyjnym oraz lecznicy Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h, którzy pomogli nam w przygotowaniu filmiku o Felineusie – przekazuje podziękowania Matylda Foltyn.

Źródło: mat. nadesłane

25-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rzeszow-felinus-walczy-o-zwierzakobusa-dla-bezdomnych-kociakow-wideo-7290-00r2kc